aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Przed meczem z Gwiazdą Ruda Śląska.

Hit w Cygańskim Lesie !


W najbliższą sobotę 22 marca o g. 17.00 odbędzie się największy szlagier tego sezonu. Zespół Rekordu podejmuje w hali przy ul. Startowej 13 liderów II Polskiej Ligi Futsalu – piłkarzy Gwiazdy Ruda Śląska. Halembianie mają punkt przewagi nad Rekordem, dlatego w przypadku zwycięstwa bielszczan to właśnie piłkarze z Cygańskiego Lasu obejmą przodownictwo w tabeli. Gwiazda ma jednak jeden mecz do rozegrania więcej od Rekordu i nawet w przypadku porażki zachowa szanse na awans z pierwszego miejsca w tabeli. Gdyby „gwiazdorom” udało się wywieźć w Bielska-Białej trzy punkty, praktycznie zapewniliby sobie pobyt w ekstraklasie w przyszłym sezonie. Z remisu natomiast najbardziej ucieszyliby się piłkarze Uposu Knurów, którzy w takim układzie zachowaliby również szanse awansu, gdyż w perspektywie mają jeszcze mecze, zarówno z Gwiazdą, jak i Rekordem. Optymistycznie do meczu z liderem podchodzi trener Rekordu Marcin Biskup:
– Czy wygramy? Cieszymy się, że mamy bardzo dobrą passę, ale to będzie mecz szczególny. Wszystkie poprzednie, zwycięskie spotkania, które stoczyliśmy, zagraliśmy dla tego meczu, żeby tak szczególny właśnie był. Gramy z bardzo mocnym rywalem. Ostatnio Gwiazda rozgrywała różne spotkania, ale mimo to doceniamy jej siłę. Dla halembian jest to pojedynek o pierwszą ligę. Jeśli zakończą go zwycięsko, będą mogli już świętować. Oczywiście nie dopuszczamy takiej myśli. W naszym zespole będę miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Są zdrowi i wypoczęli już po trudach minionego tygodnia. Mam nadzieję, że zrobimy sobie świąteczny prezent – stwierdził trener Marcin Biskup.

Ostatnie swa mecze między obydwoma drużynami odbyły się w Halembie. Na wiosnę zwyciężył Rekord zdobywając ostatniego gola na cztery sekundy przed końcem meczu, mimo iż jeszcze dwie minuty wcześniej Gwiazda prowadziła dwoma bramkami… W rundzie jesiennej lepsi o jednego gola byli halembianie. Warto przyjść w sobotę do Cygańskiego Lasu i przekonać się, jak będzie tym razem!

Warto zaznaczyć, iż przed spotkaniem o godz. 15.00 po raz kolejny dojdzie do pojedynku drużyn dziecięcych obu klubów. Tym razem będzie to mecz chłopców z rocznika 97.


dodał: Jan Picheta/admin
20-03-2008

zobacz komentarze(0)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin