aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Halowy turniej rocznika 95.

Rekordziści wygrywają z rówieśnikami z Bielska-Białej.


W czwartek 20 marca w hali Rekordu w Cygańskim Lesie odbył się turniej piłki nożnej młodzików. Startowały cztery drużyny z Bielska-Białej – BKS Stal, BTS Rekord, LKS Zapora Wapienica i TS Podbeskidzie.Sukces odnieśli piłkarze Rekordu. Podopieczni trenera Jana Pichety wygrali wszystkie mecze.
Turniej był pierwszym etapem selekcji młodych zawodników do wyjazdu do Anglii, który organizuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej. Co roku bowiem najlepsi bielscy 13-latkowie, reprezentanci grodu pod Szyndzielnią występują w turnieju Yorkshire Cup w Huddersfield, stolicy bliźniaczego wobec Bielska-Białej Regionu Kirklees. Tegoroczny Yorkshire Cup odbędzie się od 1 do 3 sierpnia. Podczas pierwszego etapu selekcji trenerzy Beskidzkiego OZPN wybrali 30 zawodników, z których kilkunastu poleci do Anglii pod wodzą trenera Andrzeja Michalskiego.
Od pierwszego meczu czwartkowego turnieju świetna passa nie opuszczała rekordzistów, którzy zaczęli od zwycięstwa 15:0 nad Zaporą. W drugim spotkaniu TS Podbeskidzie pokonało BKS Stal 6:0. W kolejnych meczach Rekord wygrał 8:0 z BKS Stal, a TS Podbeskidzie zwyciężyło Zaporę 6:0. W spotkaniu o trzecią lokatę LKS Zapora wygrał 2:1 z BKS Stal, a w meczu o prymat w Bielsku-Białej BTS Rekord pokonał TS Podbeskidzie 4:2. Królem strzelców turnieju został Szymon Szymański z Rekordu, który zdobył dziewięć goli.
Na zdjęciu zawodnicy Rekordu, którzy triumfowali w zawodach. W pierwszym rzędzie od lewej: Olaf Szkiłądź, Dawid Śleziak, Krystian Krysta, Tadeusz Trybała, Krzysztof Bednarczyk, Damian Dudała; w drugim rzędzie od lewej: Dominik Białobrzycki, Michał Hyży, £ukasz Jastrzębski, Szymon Szymański, Michał Warchał, £ukasz Pierlak, Krzysztof Malarz i trener Jan Picheta.
Fot. Jerzy Lorek


dodał: Jan Picheta/admin
21-03-2008

zobacz komentarze(0)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin